Jakość życia chorego z przerostem prostaty

Home / Prostata / Jakość życia chorego z przerostem prostaty

Zdrowy nie zrozumie chorego, a bogaty – biednego.

Choroby prostaty, a w zasadzie nieprzyjemne objawy choroby prostaty mają ogromny wpływ na praktycznie każdą sferę naszego życia. Pamiętaj o tym, nawet wtedy, gdy należysz jeszcze do grona osób zdrowych. Działania profilaktyczne są znacznie prostsze i tańsze niż leczenie prostaty i jednoczesne ponoszenie konsekwencji choroby w innych sferach życia.

Nieprzyjemne objawy choroby prostaty powodują zwiększenie napięcia nerwowego.  Chory jest zaniepokojony, cały czas towarzyszy mu napięcie nerwowe, pojawia się lęk przed nowotworem. Odwlekanie działania w nadziei, że problem sam się rozwiąże wywołuje strach i zdenerwowanie w miarę jak objawy zamiast ustępować potęgują się.

Pamiętaj. Każda akcja powoduje określoną reakcję. Jeśli niczego nie zmienisz, nie masz żadnych podstaw, by oczekiwać, że nagle te same dotychczasowe działania spowodują zupełnie odmienną reakcję. Sytuacja będzie się jedynie pogarszać.

Na początku każdy zwykle próbuje ograniczyć przyjmowanie płynów, licząc na to, że im mniej wypije tym mniej będzie musiał wydalić. Zanim się przekona, że ta metoda nie działa może doprowadzić do kolejnych problemów będących następstwem zatrucia organizmu. Nieprzyjemny zapach potu i ciała jest sygnałem, że czas przerwać ten eksperyment.

 Napięcia nerwowe i lęki znikną tylko wtedy, gdy znikną objawy choroby prostaty.

A z objawami choroby prostaty możesz sobie szybko poradzić stosując regularnie naturalne suplementy diety w ilościach adekwatnych do nasilenia objawów chorobowych prostaty.

Jednocześnie zmienia się życie prywatne. Nerwowość jest coraz częstszym powodem kłótni. Kontakty seksualne zaczynają się kojarzyć ze stresem przed wystąpieniem nieoczekiwanych zdarzeń typu nie trzymanie moczu, nagłym uczuciem parcia na mocz, które może przerwać zbliżenie. Często występuje również paraliżujący strach z jednej strony o to, czy seks nie pogłębi problemu, z drugiej zaś o to czy potęgujące się dolegliwości nie zmniejszą sprawności seksualnej. Ten strach zamienia współżycie w koszmar, który rzeczywiście zmniejsza sprawność seksualną. Koło się zamyka. Obawy się potwierdzają – nie jestem w stanie utrzymywać pozytywnych kontaktów seksualnych.

Twoje życie prywatne nie tylko wróci do normy, ale ma również szansę na niebywały jak do tej pory rozkwit jeśli się zdecydujesz na szybkie i stanowcze działanie. Masz do dyspozycji skuteczne, naturalne suplementy diety, które nie tylko zlikwidują objawy choroby prostaty, ale i znacząco poprawią Twój ogólny stan zdrowia.

Życie towarzyskie staje się udręką. Obawa przed możliwością „popuszczania” moczu powoduje, stres przed każdą sytuacją życiową. Wszędzie jest źle i na każdym kroku może nas spotkać nieprzyjemna niespodzianka. W pracy, w domu a nawet w łóżku pozostają ślady głęboko skrywanej tajemnicy. Częste oddawanie moczu w nocy, nie pozwala zapomnieć o problemie nawet podczas snu. Do tego pojawia się lęk przed rakiem prostaty.

To koszmar bez końca i z mroczną perspektywą na kolejne coraz gorsze wieści. A przecież wystarczy zacząć batalię o zdrowie, zamiast toczyć przegraną walkę z całym światem, który zwykle nie ma najmniejszego pojęcia o przyczynach i powodach Twojego zachowania. Przecież to Twoja głęboko skrywana tajemnica.

Skoro już wiesz, że taki sam problem dotyczy większości Twoich rówieśników, przyznaj, że nie ma w tym nic wstydliwego i jak prawdziwy mężczyzna podejmij konkretne działanie.

Prostate Power, Polinesian Noni i inne naturalne suplementy diety są z całą pewnością najlepszym rozwiązaniem. Pozwolą Ci nie tylko pozbyć się objawów choroby prostaty, ale również, a w zasadzie przede wszystkim zapewnią Ci bezpieczny powrót do dobrego zdrowia.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.